Media

Plomb-R w internecie:


www.najpiekniejsza.pl

 

„ (…) Zanim, więc wyruszymy w długo wyczekiwana podróż wyposażmy naszą podręczną apteczkę również w ten preparat. Mając go pod ręką będziemy czuć się pewniej . Jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań, dlatego osobiście rekomenduję preparat Plomb – R wprowadzony na polski rynek w czerwcu 2012 roku przez firmę TRIDENT SA (…)”

 

www.superpr.ciekawydom.pl

 

„(…) Stworzone na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych są nieocenionym antidotum dla pacjentów w sytuacjach awaryjnych. O wzrastającym zainteresowaniu w Polsce produktami tego typu mówi Artur Przyniczyński, ekspert z firmy TRIDENT S.A.  (…)

 

 www.wirtualnemedia.pl


„(…) Jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań, dlatego osobiście rekomenduję preparat Plomb – R wprowadzony na polski rynek w czerwcu 2012 roku przez firmę TRIDENT SA (...)"

 

 www.uroda.fashionmedia.pl


„(…) Jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań, dlatego osobiście rekomenduję preparat Plomb – R wprowadzony na polski rynek w czerwcu 2012 roku przez firmę TRIDENT SA (…)”


 www.medycyna.poradnik-zdrowia.pl

„ (…) Tymczasowe wypełnienie zęba Plomb-R dołączyło do zaszczytnego grona produktów wyróżnionych znakiem „Laur Konsumenta  (…)”


www.ekspertradzi.tv


„(…) Plomb - R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Choć oczywiście nie zastąpi on wizyty u lekarza, jest nieoceniony w sytuacjach awaryjnych (…)”


www.creativemagazine.pl


„(…) Sytuacja, w której ukruszył nam się ząb lub wypadła plomba to z reguły niezapowiedziana komplikacja, nie tylko zdrowotna. Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb – R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków (…)”


www.hurtidetal.pl


„(…) Plomb - R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Choć oczywiście nie zastąpi on wizyty u lekarza, jest nieoceniony w sytuacjach awaryjnych. Tymczasowe wypełnienie zęba Plomb - R można stosować przez 28 dni, dzięki czemu osoby z różnych względów niemogące natychmiast rozpocząć leczenia są w stanie samodzielnie zabezpieczyć ząb, aż do czasu wizyty u stomatologa (…)”


www.modern-technology.pl


„(…) Bardzo często dolegliwości stomatologiczne ujawniają się w najmniej sprzyjających sytuacjach. Większość z nas doświadczyła tego koszmaru podczas urlopu za granicą, spływu kajakowego, biwaku w lesie czy ważnego wyjazdu służbowego. Nieocenionym antidotum w takich chwilach jest Plomb – R, pierwszy na polskim rynku tymczasowy opatrunek zęba, przeznaczony do samodzielnej aplikacji (…)”


www.nasze-choroby.pl


„(…) Jedną z głównych zalet Plomb - R jest bardzo prosta aplikacja. Konsystencja w jakiej występuje preparat umożliwia precyzyjne umieszczenie go w miejscu wymagającym leczenia. Wystarczy wycisnąć niewielką ilość Plomb - R i palcami lub za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania umieścić go w zębie wymagającym wypełnienia, a następnie delikatnie zagryźć, dzięki czemu Plomb - R dopasuje się do zgryzu w taki sposób, by zęby stykały się tak jak zwykle (…)”


www.mowimyjak.pl


„(…) Uniwersalność zastosowania Plomb - R pozwala na użycie wypełnienia zarówno w różnych rodzajach ubytków zębów stałych, jak i mlecznych, gwarantując bezpieczną, a co najważniejsze, natychmiastową pomoc i ulgę dla pacjenta (…)”


www.wirtualnemedia.pl


„(…) Plomb - R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty. Tymczasowy opatrunek Plomb - R przynosi natychmiastowe ukojenie dorosłym i dzieciom – warto więc mieć go przy sobie w torebce, apteczce, walizce czy plecaku. Nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się nam niezwykle przydatny (...)


www.portalkosmetyki.pl


„(…) Plomb - R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty. Tymczasowy opatrunek Plomb - R przynosi natychmiastowe ukojenie dorosłym i dzieciom – warto więc mieć go przy sobie w torebce, apteczce, walizce czy plecaku. Nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się nam niezwykle przydatny (...)


www.turystyka24h.pl


„(…) Plomb - R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Zawarty w preparacie tlenek cynku w połączeniu z olejkiem różanym ma neutralne PH, łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran. Skutecznie chroni również chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie, czy resztki jedzenia (...)


www.medyczne24h.pl


„(…) Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć. W międzyczasie powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa (...)


www.wielkos.info


„(…) W przypadku, gdy tymczasowe wypełnienie wypadnie - preparat można założyć ponownie, ale nie należy go nosić jednak łącznie dłużej niż 28 dni. Uniwersalność zastosowania Plomb - R pozwala na użycie wypełnienia zarówno w różnych rodzajach ubytków zębów stałych, jak i mlecznych, gwarantując bezpieczną, a co najważniejsze, natychmiastową pomoc i ulgę dla pacjenta (...)


www.znaneleki.pl


„(…) Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć. W międzyczasie powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa. Plomb - R zabezpiecza także ząb przed nadwrażliwością i bolesną reakcją na słodkie, kwaśne, ciepłe i zimne czynniki. Dzięki temu zaledwie kilkanaście minut po aplikacji możemy czuć się komfortowo (...)


www.kulturka.com.pl


„(…) Aplikacja tymczasowego wypełnienia Plomb - R jest bardzo prosta. Forma preparatu umożliwia jego łatwą aplikację w miejscu wymagającym leczenia. Wystarczy wycisnąć niewielką ilość Plomb - R i palcami lub za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania umieścić go w miejscu powstałego ubytku, a następnie delikatnie zagryźć (...)


www.lekarz.biz


„(…) Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach. Nieoceniony okaże się wówczas Plomb R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków. Natychmiastowe działanie środka rozwiązuje problem i skutecznie zabezpiecza ząb (...)


www.biznescodnia.pl


„(…)Aplikacja tymczasowego wypełnienia Plomb - R jest bardzo prosta. Forma preparatu umożliwia jego łatwą aplikację w miejscu wymagającym leczenia. Wystarczy wycisnąć niewielką ilość Plomb - R i palcami lub za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania umieścić go w miejscu powstałego ubytku, a następnie delikatnie zagryźć. Dzięki temu Plomb - R dopasuje się do zgryzu w taki sposób, by zęby stykały się tak, jak zwykle. Po zakończeniu aplikacji wystarczy przepłukać usta ciepłą wodą i przez kolejne 15 minut nie dociskać wypełnienia w zębie (...)


www.ebiznes2.pl


„(…) Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć. W międzyczasie powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa (...)


www.medycyna.eserwis.info


„(…) Dzięki wygodnemu opakowaniu o poręcznych gabarytach, Plomb - R można mieć przy sobie zawsze: w czasie służbowych wyjazdów, spotkań towarzyskich, na wakacjach, czy w pracy. Preparat wystarcza na około 10 aplikacji (...)


www.mamglam.pl


„(…) Wystarczy wycisnąć niewielką ilość Plomb – R i palcami lub za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania umieścić go w miejscu powstałego ubytku, a następnie delikatnie zagryźć. Dzięki temu Plomb - R dopasuje się do zgryzu w taki sposób, by zęby stykały się tak, jak zwykle. Po zakończeniu aplikacji wystarczy przepłukać usta ciepłą wodą i przez kolejne 15 minut nie dociskać wypełnienia w zębie (...)”

 

www.lovenowe.pl


„(…) Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć. W międzyczasie powstała plomba chroni język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa (...)”

 

www.abcgospodyni.pl

 

„(…) Plomb - R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty. Tymczasowy opatrunek Plomb - R przynosi natychmiastowe ukojenie dorosłym i dzieciom – warto więc mieć go przy sobie w torebce, apteczce, walizce czy plecaku. Nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się nam niezwykle przydatny (...)”


http://www.magazynkosmetyki.pl


„(…) Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb – R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków (...)”

 Plomb-R w prasie:


Aktywna Mama 12/2012

 

„ (...) Co zrobić, gdy ukruszył się ząb lub wypadła plomba w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wkacjach?Nieoceniony okaże się wówczas Plomb-R, jedyny na polskim rynku, preparat do samodzielnego tymczasowego wypełnienia ubytków. Zawarty w preparacie tlenek cynku w połaczeniu z olejkiem różanym ma neutralne PH, łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran oraz chroni chory ząb (...)”


Aktywna Mama 11/2012

 

„ (...) Tymczasowe wypełnienie Plomb- R to idealne rozwiązanie jeśli wypadła Ci plomba, ukruszył lub ułamał się ząb (...)”


Na Żywo 31.10.2012

 

„(...) Wypadła Ci plomba lub ukruszył się ząb na urlopie? Nie musisz od razu szukać dentysty. Tymczasowy opatrunek Plomb – R pozwala bezpiecznie czekać 30 dni (...)”

 

Handel 10/2012


 „(...) Gdy natychmiastowa wizyta u stomatologa jest właściwie niemożliwa, niezastąpiony może okazać się Plomb-R firmy Trident.  To preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez dentystę profesjonalnych opatrunków tymczasowych, przeznaczony do samodzielnej aplikacji (...)”

 
 

Młoda Para od A – Z  16.10.2012

 

„(...)Warto zadbać o to by w dniu ślubu olśnić uśmiechem ukochaną osobę oraz zgromadzonych gości. Jak to zrobić? Podpowiada Artur Przyniczyński, lekarz stmatolog – ekspert z firmy TRIDENT SA dystrybuującej innowacyjny preparat Plomb –R  (...)”

 

7 dni Częstochowy 27.09.2012


„ (...) Ukruszył CI się ząb? A może wypadła plomba? Bądź gotowy na każdą ewentualność – czy to w podróży, delegacji czy na wakacjach Plomb- R to jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków (...)”

 

Extra Korso 24.09.2012


„ (...) Sytuacja, w której ukruszył nam się ząb lub wypadła plomba to z reguły niezapowiedziana komplikacja, nie tylko zdrowotna. Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb- R jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełnienia ubytków(...)”7 dni Częstochowy 20.09.2012


 „ (...) Ukruszył CI się ząb? A może wypadła plomba? Bądź gotowy na każdą ewentualność – czy to w podróży, delegacji czy na wakacjach Plomb - R to jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków (...)”

 

InStyle 10/2012


 „ (...) Gdzieś z dala od cywilizacji wypadła ci plomba? Wiemy, że to kontrowersyjne ale tą zastygającą w zębie pastą możesz tymczasowo uzupełnić ubytek. Oczywiście pod warunkiem, że natychmiast po powrocie odwiedzisz swojego dentystę (...)”

 

Metro 12.09.2012 - dodatek Zdrowy Uśmiech

 

„ (...) Plomb- R nie zastępuje wizyty u dentysty - jest jedynie uzupełnieniem leczenia, gdy natychmiastowa pomoc stomatologa jest niemożliwa. Dostępny w aptekach Plomb- R daje pewność,że w razie wypadnięcia opatrunku, plomby, ukruszenia lub złamania zęba są Państwo w stanie samodzielnie się zabezpieczyć i uniknąć przykrych doznań bólowych aż do czasu kontaktu z lekarzem stomatologiem (...)"

 

Nowy Tydzień w Lublinie 10.09.2012

 

„ (...) Antidotum nieporównywalnie skuteczniejszym niż ryzykowne domowe sposoby radzenia sobie z tak dyskomfortową sytuacją jest zastosowanie dostępnego w aptece tymczasowego wypełnienia zęba Plomb – R  firmy TRIDENT SA (...)”

 

 

 

 Polska Dziennik Łódzki 08.09.2012


 

„ (…) Plomb- R to pierwszy na polskim rynku tymczasowy opatrunek zęba, przeznaczony do samodzielnej aplikacji. Został on stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa opatrunków tymczasowych (…)”


 

Asysta Dentystyczna nr 3/2012


„ (…) Plomb-R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty (…)”

 

 

Twoje imperium 8/2012

 

„ (…) Plomb- R, stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych, to pierwsze na polskim rynku chwilowe wypełnienie zęba przeznaczone do samodzielnej aplikacji (…)”


Dobre Rady 9/2012


„ (…) W aptece można zaś kupić preparat, który uratuje nas gdy ukruszy się np. jedynka lub wypadnie plomba. Wystarczy nabrać odrobinę pasty i nałożyć ją w miejsce ubytku. Taki opatrunek wystarczy aż do czasu wizyty u dentysty – Plomb-R (…)”


Żyj zdrowo i aktywnie


„ (…) Plomb-R  to jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków(…)”


Tele tydzień


„ (…) Plomb-R to jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków (…)”


Chwila dla Ciebie 09.08.2012


„ (…) Zdarza się, że ukruszy się ząb czy wypadnie plomba, a nie można szybko skorzystać z pomocy dentysty. W takiej sytuacji ubytek można wypełnić samodzielnie za pomocą preparatu Plomb-R   (…)”

 

Lek w Polsce 7-8/2012


„ (…) Od czerwca tego roku w polskich aptekach jest obecny Plomb-R (wyrób medyczny klasa II a), stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych (…)”


Gazeta Warszawska 10.08.2012

 

„(…) Doskonałym antidotum, nieporównywalnie praktyczniejszym niż ryzykowne, domowe sposoby radzenia sobie z tak dyskomfortową sytuacją, jest zastosowanie dostępnego w aptece tymczasowego wypełnienia zęba. Zanim, więc wyruszymy w długo wyczekiwana podróż wyposażmy naszą podręczną apteczkę również w ten preparat. Mając go pod ręką będziemy czuć się pewniej. Jestem zwolennikiem bezpiecznych dla zdrowia oraz wygodnych dla pacjenta rozwiązań, dlatego osobiście rekomenduję preparat Plomb – R wprowadzony na polski rynek w czerwcu 2012 roku przez firmę TRIDENT SA  (…)”Vita 8/2012

 

„ (…) Rozwiązanie jest prostsze niż się może wydawać:  preparat z tlenkiem cynku, którym samodzielnie możemy załatać dziurę do czasu wizyty u dentysty (…)”

 

Świat kobiety 9/2012

 

„ (…) Plomb-R to preparat,  który przyda się w nagłej sytuacji, np. gdy wypadnie nam plomba na urlopie (…)”

 

Rewia 8/2012

 

 „(…)  W sytuacjach awaryjnych, gdy wypadnie plomba lub złamie się ząb, a nie można w miarę szybko udać się do dentysty, warto skorzystać z tymczasowego wypełnienia, jakim jest Plomb-R (…)”


Shape 8 /2012

 

„ (…) Plomb-R zabezpieczy tymczasowo ząb,  z którego wypadła plomba lub który się ukruszył  (…)”


Świat Zdrowia 7/2012

 

„ (…) Plomb-R to innowacyjny produkt, niezastąpiony w sytuacjach awaryjnych, kiedy wypadnie plomba, uszkodzi lub złamie się ząb (…)”


Zdrowie 8


„(…) PLOMB R szczelnie zamyka ząb, kiedy wypadnie plomba, a nie można szybko iść do dentysty. Zawarty w preparacie tlenek cynku łagodzi ból, chroni ząb nawet do 28 dni. Trident SA, ok. 33 zł (…)”

 

Na żywo 30.07.2012

 

„ (…)Plomb –R -jeśli na wakacjach wypadła ci plomba lub ukruszył się ząb, co wywołuje ból, nie musisz szukać dentysty (…)”


7 dni Częstochowy

 

„(…) Co zrobić, gdy ukruszył nam się ząb lub wypadła plomba w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb-R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków. Plomb-R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Zawarty w preparacie tlenek cynku w połączeniu z olejkiem różanym ma neutralne PH, łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran. Skutecznie chroni również chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie, czy resztki jedzenia (…)”

 

 ABC Leszno 27.07.2012


„(…) Sytuacja, w której ukruszył nam się ząb lub wypadła plomba dopada nas niespodziewanie. Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach> nieoceniony okaże się wówczas Plomb-R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego tymczasowego wypełniania ubytków. Plomb-R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran i chroni chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Opatrunek tymczasowy Plomb-R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa. Zabezpiecza ząb przed nadwrażliwością i bolesną reakcją na słodkie, kwaśne, ciepłe i zimne czynniki (…)”

 

 Extra Kielce 19.07.2012

 

„(…) Plomb – R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Zawarty w preparacie tlenek cynku w połączeniu z olejkiem różanym ma neutralne PH, łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran. Skutecznie chroni również chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie, czy resztki jedzenia (…)”

 

Nowy Tydzień w Lublinie 16.07.2012

 

„(…) Sytuacja, w której ukruszył nam się ząb lub plomba, to z reguły niezapowiedziana komplikacja, nie tylko zdrowotna. Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb-R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego tymczasowego wypełnienia ubytków (…)”

 

Głos Wielkopolski Poznań  03.07.2012

 

„(…) – Taki opatrunek tymczasowy, dzięki zawartości tlenku cynku i eugenolu łagodzi nieprzyjemne objawy, skutecznie zabezpieczając ząb przed bakteriami i resztkami jedzenia – mówi Artur Przyniczyński, stomatolog. Plomb-R można użyć do wypełnienia ubytków stałych i mlecznych. Z pewnością więc przyda się jako wyposażenia podróżnej czy domowej apteczki. Konsystencja, w jakiej występuje ten preparat, umożliwia precyzyjne umieszczenie go w miejscu wymagającym leczenia (…)”

 

 

Głos Wielkopolski 03.07.2012

 

„(…) Dolegliwości stomatologiczne często ujawniają się w najmniej sprzyjających sytuacjach. Większość z nas  doświadczyła bólu zęba podczas urlopu za granicą, spływu kajakowego czy biwaku w lesie. Antidotum w takich chwilach jest Plomb-R, tymczasowy opatrunek zęba, przeznaczony do samodzielnej aplikacji. –Plomb-R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Można je stosować przez 28 dni, dzięki czemu osoby, które nie mogą natychmiast rozpocząć leczenia są w stanie samodzielnie zabezpieczyć ząb, aż do wizyty u lekarza (…)”

 

Kurier Lubelski 15.06.2012

 

 „(…) Sytuacja, w której ukruszył nam się ząb lub wypadła plomba to z reguły niezapowiedziana komplikacja, nie tylko zdrowotna. Co zrobić, gdy taki wypadek zaskoczy nas w trakcie podróży, delegacji służbowej lub na wakacjach? Nieoceniony okaże się wówczas Plomb – R, jedyny na polskim rynku preparat do samodzielnego, tymczasowego wypełniania ubytków. Natychmiastowe działanie środka rozwiązuje problem i skutecznie zabezpiecza ząb, aż do czasu wizyty u stomatologa (…)”

 

Extra Podkarpacie 14.06.2012


„(…) Plomb - R to preparat stworzony na podobieństwo zakładanych przez stomatologa profesjonalnych opatrunków tymczasowych. Zawarty w preparacie tlenek cynku w połączeniu z olejkiem różanym ma neutralne PH, łagodzi objawy bólowe, przyśpiesza gojenie się ran. Skutecznie chroni również chory ząb przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak bakterie, czy resztki jedzenia. Co istotne, opatrunek tymczasowy Plomb - R szczelnie zamyka ząb, nawet na 28 dni, aż do czasu wizyty u stomatologa, który może go łatwo i szybko usunąć (…)”

 

 

Gdzie kupić ?
Częste pytania
Media
Opinie
Pobierz broszurę
Historia wypełnień
Formularz kontaktowy
Masz pytanie? Odpowiemy:

Podaj swój adres e-mail:
Dla stomatologów
email:

Hasło: